Etapová hra MALÝ PRINC

Někteří z vás četli krásnou knihu Malý princ od Antoine de Saint Exupéryho, někteří ne.
Někdo je přesvědčen, že tenkrát v poušti to byly jen halucinace, jiní zas 100% ví,
že Malý princ tady skutečně byl. Kdo má  pravdu?

Vydejme se spolu do vesmíru a hledejme správnou odpověď. Vydejme se na planety objevené Malým princem, i na planety nikým nikdy nenavštívené a nikým nespatřené.  Vydejme se vstříc velkému vesmírnému putování a pojďme hledat planetu B 612, planetu Malého prince

Pro koho je hra určena?

Etapová hra “Malý princ” je hra pro jednotlivce (svoje zážitky můžete sdílet s ostatními). Je určena všem skautům, skautkám a jejich kamarádům (věkové kategorie od 4. třídy), kteří dokáží samostatně číst, používat počítač a pohybují se na internetu, mají chytrý mobilní telefon (nebo si jej mohou půjčit na chvíli od rodičů) a mají rádi výzvy. Malý princ není počítačová hra, drtivá většina aktivit je offline.

Hru je možno chápat jako společnou aktivitu celé rodiny, družiny, nebo oddílu, v době, kdy je náročné vymyslet společný program. Hra jej vytvoří za vás. Do hry se mohou zapojit i mladší sourozenci (s Vaší pomocí) nebo kamarádi “neskauti”, které můžete pozvat. Tak se přihlas do hry a hrej!

Každý může být čím chce, minimálně ve svých hrách a snech.
Pojď si s námi něco zahrát, pojď s námi něco prožít.

V případě jakýchkoli dotazů ke hře můžete psát na:
info@malyprincolomouc.cz