🙏 Prosíme dobrovolníky:
"Vyrábějte roušky s námi!"

#rouskyproolomouc

⏩ ⏩ Aktuálně nejvíce potřebuje šňůrky k rouškám - ty nám k výrobě chybí nejvíce! ⏪ ⏪

Jak můžete pomoci právě VY❓

• 1
    Máte k dispozici větší množství stoprocentně bavlněné látky? Nebo šňůrek, který nyní potřebujeme nejvíce?Jste ochotni ji poskytnout této celoolomoucké manufaktuře? Můžete ji přímo donést do skautské klubovny na Polívkovu 29 - v čase od 15:00 do 17:00. Nebo nám dejte vědět na e-mail rouskyolomouc@skaut.cz a my látky přímo vyzvedneme.
  • 2
    Vlastní výroba roušek 😷 Chcete šít a nemáte z čeho? Pokud nám to aktuální zásoby umožní, látku vám rádi poskytneme. Buď se stavte na Polívkovu 29, kde látky distribujeme, nebo již vyrobené roušky doneste na sběrné místo - do Biblioboxu, Biskupské náměstí 1 (Zbrojnice - naproti vrátnici).

Zde přímo návody k výrobě roušky:

PDF návod - můžete použít jako šablonu při tisku dokumentu na formát A4:

Videonávod šití roušek:

Sami jedeme na plné obrátky - přemýšlíme jak nad efektivní výrobou, tak distribucí materiálů a roušek. Nově využíváme pomoci od https://graficke-papiry.cztvarujeme (chápejte řežeme) látku pomocí laseru, což nám šetří jak čas, tak naše pracovní síly.

KONTAKT NA HLAVNÍHO KOORDINÁTORA TVORBY ROUŠEK A DISTRIBUCI MATERIÁLU

Prokop Steiner

Jsme v tom společně. 🙏

Díky za za podporu a zapojení. 💓💓💓